Mutlu Olma Sanatı
Siz yaşamda hangi renksiniz, hangi renk size iyi geliyor? Hangi renk sizi kendinize döndürüyor? Peki biz sadece bir renkten mi oluşuyoruz? İlahi iradenin verdiği tanımlamada nerdeyiz? Mutlu olmanın önündeki engeller neler? Yoksa engel yok ve ben nasıl yapacağımı mı bilmiyorum? Hoş bir sohbet, renkler ve de onların bize verdiği diller ve resimlerin bize yol göstereceği keyifli atölyemize sizleri de bekleriz.
2 Haftada 1 Cumartesi günleri
250 ₺
Gökyüzünden Haberler
Astroloji, gökyüzündeki gezegenlerin hareketi ile yeryüzünde oluşan olayları birleştiren ve bu paralelliği anlatan bir bilimdir. Çok eski ve kadim bir bilgeliği yansıtır. İnsanın “Ben” olması yolunda, yolunu aydınlatan, nefsi ile savaşı için bir yol göstericidir. Her şey bir nokta ile başlar ve yaprak yaprak açılır. Evrenin sonsuz aritmetiğinde sen nerede yer alıyorsun? Biz her ayın başında yeni ayımıza yeni hedefler belirliyoruz. Haritalarımız önümüzde sohbet ediyoruz. O ayın tüm pozitif enerjisini yaşamak için buluşuyoruz. Seni de aramızda görmek isteriz
Ayda 1 Çarşamba
250 ₺
Mandala Atölyesi
Kendini keşfetmenin en eğlenceli yolu olan Mandala ile benliğinize keyifli bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Mandala Atölyesi sizi bekliyor. Doğanın bize sunduğu enerjiyi şifaya dönüştürmek ve kendini tanımak için benzersiz bir yöntem olan Mandala Atölyesi sizi mistik bir yolculuğa davet ediyor. Mandala çizerek kendinizi keşfedebilir, sosyalleşebilir, ruhsal sıkıntılarınızdan arınabilir, odaklanma sürenizi ve kendi benliğinizle olan diyaloğunuzu artırabilirsiniz.
2 Haftada 1 Cumartesi günleri
250 ₺

E-Posta

seda.dagdelen@optimist.com.tr

Telefon

0 (216) 417 87 42