Mandala Atölyesi
250 ₺

3 Kasım 2018 tarihinde başladı14.00 – 16.002 Haftada 1 Cumartesi günleri

Kendini keşfetmenin en eğlenceli yolu olan Mandala ile benliğinize keyifli bir yolculuk yapmaya ne dersiniz?

Doğanın bize sunduğu enerjiyi şifaya dönüştürmek ve kendini tanımak için benzersiz bir yöntem olan Mandala Atölyesi sizi mistik bir yolculuğa davet ediyor.

Mandala çizerek kendinizi keşfedebilir, sosyalleşebilir, ruhsal sıkıntılarınızdan arınabilir, odaklanma sürenizi ve kendi benliğinizle olan diyaloğunuzu artırabilirsiniz. Yaşamınızı şifalandırmanın en eğlenceli yolu olan Mandala ile anın içinde derinleşme imkanına kavuşabilirsiniz.

Atölyede neler var?

İlk derste Mandalayı nasıl çizeceğimizi öğreniyoruz. Sonrasında hep birlikte Mandala çizmeye başlıyoruz. Her hafta farklı bir konsept ile mandala çiziyoruz. Çizim yeteneğim yok diye üzülmeyin, Mandala çizmek için böyle bir yeteneğinizin olmasına gerek yok. İlk derste mandala çizmeyi öğreniyor, sonrasında kolayca mandala çizebiliyorsunuz.

İki haftada bir Cumartesi günleri gerçekleşen Mandala Atölyemiz 4 hafta sürüyor ve günde 2 saat yapılıyor. Siz de Mandala çizerek kendi içsel yolculuğunuza çıkmak ve keyifle keşifler yapmak istiyorsanız atölyemize mutlaka katılın.

Ön kayıt yaptırmak için info@optimist.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

E-Posta

seda.dagdelen@optimist.com.tr

Telefon

0 (216) 417 87 42